Liceum UŁ najlepsze dla przyszłych humanistów

Liceum UŁ osiągnęło najwyższy współczynnik Edukacyjnej Wartości Dodanej za lata 2018-2020 w przedmiotach humanistycznych. EWD porównuje wiedzę ucznia, rozpoczynającego naukę, z wynikiem uzyskanym na maturze. Więcej o świetnym wyniku naszej placówki w Dzienniku Łódzki.

Badania dotyczą nabytej wiedzy z przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych. Licea z wysokim EWD najlepiej przekazują uczniom wiedzę, odpowiednio przygotowując ich do matury i studiów. Najlepszym przykładem takiej szkoły jest Liceum Uniwersytetu Łódzkiego.

Zebrane dane wskazują, że największy wzrost wiedzy w przedmiotach humanistycznych w Łodzi zanotowali uczniowie właśnie tej placówki. Na sukces Liceum UŁ składa się wiele czynników: najlepsza kadra pedagogiczna, świetna infrastruktura oraz wymiana wiedzy i doświadczeń z naukowcami naszej Uczelni. Więcej o świetnym wyniku naszej placówki w Dzienniku Łódzki.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/