17 marca, 2017 r.

Łódzkie Mega Projekty

Łódzkie Mega Projekty

fot. PMI Poland Chapter

Uniwersytet Łódzki objął honorowym patronatem konferencję Mega Projects 2017, która odbędzię się w Hali Expo w Łodzi, przy ul. Politechniki 4 w dniach 22-23 marca 2017r.


Konferencja Mega Projects, to największe wydarzenie w dziedzinie zarządzania projektami w Łodzi adresowane nie tylko do kierowników projektów dużych inicjatyw oraz kadry średniego i wyższego poziomu zarządzania. To wydarzenie dla wszystkich sympatyków i miłośników zarządzania projektami, dla których konferencja to miejsce wymiany najlepszych praktyk, dyskusji i poszerzania wiedzy.


Mega Projects 2017 to jedno z najbardziej prestiżowych project managmentowych wydarzeń w Polsce. Podczas trwania konferencji uczestnicy będą mieli możliwość wymiany swoich doświadczeń, wzajemną inspirację, a nade wszystko wyjątkową możliwość poznania z bliska projektów i osób, które wpłynęły na kluczowe zamiany w regionie łódzkim i Polsce w ciągu ostatnich lat. Wśród nich, znane wszystkim: EC-1, Trasa W-Z czy Nowa Łódź Fabryczna.


Wśród 11 prelegentów wystąpią m.in. Marcin Zaręba, Dyrektor budowy Dworca Łódź Fabryczna oraz dr Dominik Mierzejewski z Zakładu Azji Wschodniej Uniwersytetu Łódzkiego.


Więcej informacji i sprzedaż biletów na stronach:

http://megaprojects.pmi.org.pl

oraz

https://www.facebook.com/events/814336292058719/.

Poprzednia wiadomość Podium dla UŁ na Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w Siatkówkę
Następna wiadomość Meet Biotech - Boost Biotech