Meet Biotech – Boost Biotech #29

Biotechnologu!

Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją pasję w firmę? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia za granicą? Planujesz włączyć się do organizacji związanych z farmacją? W wolnej chwili planujesz domową produkcję złotego trunku? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?

Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w Łodzi. W trakcie spotkań nasi goście opowiedzą o tym jak znaleźli się w biotechnologii, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między wszystkimi uczestnikami spotkania. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.

Łódź - Meet Biotech - Boost Biotech #2921 czerwca 2017r. (środa), godz. 19.00Klub Krańcoofkaul. Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)Więcej informacji na profilu facebookowym. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Organizatorem spotkań jest Boost Biotech Polska - łódzkie stowarzyszenie, którego głównym celem jest promowanie integracji i animowanie środowiska osób związanych z Biotechnologiami: pracowników firm, parków technologicznych i uczelni, studentów, absolwentów, właścicieli przedsiębiorstw - osób zajmujących się stroną naukową, biznesową, marketingową czy prawną Biotechu.