Mistrzowie Polski Judo Kata

Reprezentanci AZS Uniwersytetu Łódzkiego - Anna Jagiełło i Leszek Piąstka, zdobyli złoty medal i obronili tytuł mistrzów Polski Judo Kata w konkurencji Kodokan Goshin Jutsu. Zawody odbyły się 3 grudnia br. w Skierniewicach.

Według Sławomira Smatera, przewodniczącego Komisji Dan Polskiego Związku Judo, Mistrzostwa Polski Judo Kata odniosły duży sukces organizacyjny, a para - Anna Jagiełło i Leszek Piąstka jako jedyna w Polsce reprezentuje światowy poziom.

W tym roku zawodnicy AZS UŁ zajęli 7 miejsce w Pucharze Europy w Brukseli, 12 miejsce w Mistrzostwach Europy na Malcie i 11 miejsce w Mistrzostwach Świata w Olbii na Sardynii, a także 1 miejsce w Pucharze Polski. To wspaniałe osiągnięcia.

Sukcesy te nie byłyby możliwe bez wsparcia organizacyjnego i finansowego władz Uniwersytetu Łódzkiego, którym zawodnicy, a jednocześnie pracownicy, chcieliby gorąco podziękować.

Gratulujemy!