Noc Biologów

Serdecznie zapraszamy na siódmą edycję 'Nocy Biologów', w Piątek, 12 stycznia 2018 r. Zaczynamy o godzinie 16:00. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ jest jednym z 21 ośrodków, które włączają się w tę ogólnopolską akcję.

Program Nocy Biologów 2018 na WBiOŚ.

Idea 'Nocy Biologów' narodziła się na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas licznych spotkań otwartych dla społeczności miasta i regionu. Tysiące odwiedzających nas dzieci, młodzieży i dorosłych było zachętą do zorganizowania w całej Polsce tego typu przedsięwzięć. Propozycję tę z entuzjazmem przyjęła Konferencja Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich, powierzając Wydziałowi Biologii UAM koordynację pierwszej 'Nocy Biologów' w styczniu 2012 r.