1 grudnia, 2017 r.

Nowa identyfikacja UŁ znowu doceniona

Nowa Identyfikacja wizualna UŁ otrzymała nominację w konkursie Projekt Roku w kategorii Identyfikacja Wizualna.

Wręczenie nagród w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) odbędzie się 9 grudnia br. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

W tegorocznym konkursie nominowano w 6 kategoriach:

✔ Wydarzenie
✔ Świeża krew
✔ Projektowanie systemowe
✔ Autorytet
✔ Identyfikacja wizualna
✔ Projekt na potrzeby druku

Warto przypomnieć, że na przełomie 2016 i 2017 roku rozpoczęliśmy proces odświeżania wizerunku Uniwersytetu Łódzkiego. Aktualna misja uczelni nadała ton ogólnej koncepcji nowej identyfikacji wizualnej, w ramach której powstał logotyp, projekty graficzne oraz slogan „Uwolnij umysł”. Zmiany objęły również szeroko pojętą komunikację, przyczyniając się do stworzenia spójnego obrazu naszego uniwersytetu w polskim oraz zagranicznym środowisku edukacyjnym.

Opracowana przez nas koncepcja nie tylko dobrze obrazuje przyświecające uczelni wzorce, ale także wpisuje się w nowe trendy z obszaru projektowania identyfikacji wizualnej. Jej wyrazistość, czytelność i minimalizm kreują wizerunek nowoczesnej, przyjaznej szkoły wyższej gotowej do kreatywnego działania i skoncentrowanej na przyszłości, zarówno pracowników naukowych, jak i absolwentów. Całościowo pozwala również budować poczucie wspólnoty i wyróżnić się na tle konkurencji.

Zachęcamy do zapoznania się -> https://www.behance.net/gallery/55588611/Free-your...

Poprzednia wiadomość Konkurs na wymianę polsko-białoruską
Następna wiadomość Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego UŁ