28 kwietnia, 2021 r.

Nowe kwalifikacje w zasięgu ręki

Funkcjonowanie w dzisiejszych, dynamicznych czasach stanowi duże wyzwanie. Nieustannie zmienia się zapotrzebowanie na kompetencje: zawodowe, metakompetencje (przekrojowe, uniwersalne dla różnych branż) czy coraz bardziej wskazywane przez pracodawców jako deficytowe - kompetencje społeczne. Jedne profesje znikają, a inne ulegają transformacji. Z pomocą przychodzi kampania „Kwalifikacje 2025+”. Studencie – skorzystaj!

Celem kampanii jest wsparcie studentów w nabywaniu dodatkowych kwalifikacji umożliwiających im lepszy start na rynku pracy. Kampania ma także na celu upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie.

Dla kogo?

Kampania adresowana jest do studentów I lub II roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na dowolnych kierunkach.

W ramach kampanii 400 studentów otrzyma bezpłatnie VOUCHER umożliwiający podejście do certyfikowanego egzaminu z kwalifikacji VCC:

- „Grafik komputerowy"

- „Inspektor ochrony danych"

- „Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D”

- „Kompetencje społeczne"

- „Trener VCC"

- „Własny biznes – jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą”

Zgłoszenie

Warunkiem uczestnictwa w kampanii „Kwalifikacje 2025+” jest uzupełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.kwalifikacje2025.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 maja 2021 lub do wyczerpania puli darmowych voucherów.

Dowiedz się więcej - https://kwalifikacje2025.pl/

Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał źródłowy: Fundacja VCC

Redakcja: Centrum Promocji UŁ