25 marca, 2021 r.

​#osiędbanie na wiosnę! Warsztaty ACW

Akademickie Centrum Wsparcia UŁ na każdą pogodę… ducha. Zapraszamy na kwietniowe warsztaty z zakresu higieny zdrowia psychicznego. Warsztaty odbywają się online przez Ms Teams, a zajęcia realizowane są w kameralnych grupach. Obowiązują wcześniejsze zapisy: acw@uni.lodz.pl

Propozycja warsztatów:

· W trosce o swoje emocje - sposoby radzenia sobie z lękiem

12.04.2021 r. – godz. 13-15

· Moje bezpieczne miejsce - zajęcia relaksacyjne

22.04.2021 r – godz. 14-15.30

· Studiuję, (nie) leniuchuję? - psychologiczne aspekty prokrastynacji

26.04.2021 – godz. 9.30-11

· Kiedy myśli błądzą... Mindfulness - trening uważności i koncentracji

28.04.2021 r. – godz. 12-13.30

· Houston, mamy problem! - profilaktyka uzależnień

- do ustalenia

Poza tym… #osiędbamy jak co dzień - do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, poznajemy jej specyficzne potrzeby i możliwości psychofizyczne oraz dobieramy odpowiednie rodzaje wsparcia.

· indywidualne spotkania z konsultantem edukacyjnym skierowane do studentów i doktorantów UŁ doświadczających trudności w procesie studiowania, ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnoprawnościami i/lub deficytami (zapisy: agnieszka.piestrzeniewicz@uni.lodz.pl)

· indywidualne sesje rozwojowe z elem. coachingu (formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://bonipu.uni.lodz.pl/)

· grupowe sesje rozwojowe z elem. Mentoringu (zapisy: anna.gutowska@now.uni.lodz.pl)

· konsultacje w ramach profilaktyki i terapii uzależnień (acw@uni.lodz.pl)

· wsparcie psychologiczne (acw@uni.lodz.pl)

· indywidualne zajęcia z logopedą (acw@uni.lodz.pl)

Szczegóły: www.acw.uni.lodz.pl

Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał: ACW UŁ

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Granty IDUB #UniLodz - zdania odrębne w orzecznictwie podatkowym ETPCz