Otwarte webinaria EBSCO

EBSCO zaprasza wykładowców, studentów oraz bibliotekarzy do udziału w szkoleniach online w języku polskim.

9 kwietnia, 10:00 OnArchitecture: wyjątkowa internetowa biblioteka filmów związanych z architekturą

• Interesujesz się architekturą i nudzi Cię czytanie magazynów w poszukiwaniu informacji związanych z designem? Szukasz nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę z zakresu architektury?

10 kwietnia, 13:00 Jak najlepiej wykorzystać ograniczenia, rozszerzenia i fasety na EBSCOhost

• Przegląd najważniejszych opcji pozwalających zawęzić i doprecyzować wyniki otrzymane podczas wyszukiwania na platformie EBSCOhost.

15 kwietnia, 13:00 Poznajemy zasób bazy Applied Science & Technology Source Ultimate

• Ta baza to prawdziwa skarbnica wiedzy. Od akustyki po aeronautykę, od robotyki po inżynierię. Z ponad 1,300 stale wydawanymi czasopismami pełnotekstowymi stanowi doskonałe źródło wiedzy naukowej.

16 kwietnia, 11:30 Nowość! Filmy instruktażowe w bazie CINAHL Ultimate

• Dołącz do szkolenia i dowiedz się więcej o CINAHL Ultimate – bazie danych przeznaczonej dla studentów pielęgniarstwa i pielęgniarek.

25 kwietnia, 14:00 Business Source Ultimate – badania z zakresu zarządzania i biznesu zaczynają się tutaj!

• Sesja poświęcona bazie Business Source Ultimate - bogatej bazie recenzowanych artykułów z obszaru biznesu, zarządzania i finansów.

29 kwietnia, 11:00 Poznaj tajemnice wyszukiwania zaawansowanego na EBSCOhost

• Szkolenie dedykowane opcjom wyszukiwania z wykorzystaniem ekranu do wyszukiwania zaawansowanego na platformie EBSCOhost.

Na szkolenia obowiązuje wcześniejsza rejestracja.