Pierwsze miejsce dla UŁ w Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w Siatkówkę

Pracownicy Uniwersytetu Łódzkiego zajęli pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w Siatkówkę. Nasza drużyna rywalizowała w Kategorii Open. Tegoroczne zawody odbyły się w dniach 24-17 maja w Koszalinie.

W Mistrzostwach brały udział zespoły z: Politechniki Gdańskiej, Akademii Sztuki Wojennej, Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Politechniki Koszalińskiej.

System rozgrywek - każdy z każdym. Nasza drużyna musiała rozegrać 6 meczów. Pracownicy z Uniwersytetu Łódzkiego wszystkie spotkania wygrali 2:0 z wyjątkiem ostatniego - finałowego 2:1. Naszym przeciwnikiem w decydującym starciu był Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Drużyna Uniwersytetu Łódzkiego wystąpiła w składzie:

mgr Jarosław Niewiadomski (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu) - kapitan,

mgr Bogdan Kobierecki (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu),

mgr Michał Chojecki (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu),

dr Michał Zawidzki (Wydział Filozoficzno-Historyczny),

mgr Robert Stasiak (Wydział Filozoficzno-Historyczny)

dr inż. Artur Hłobaż (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej),

dr hab. prof. nadzw. Jarosław Grobelny (Wydział Chemii),

dr Michał Kobierecki (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych),

dr Paweł Głodek (Wydział Zarządzania)

dr Michał Wiatr (Wydział Zarządzania)

Nasze ogromne gratulacje!