Polsko-Amerykański Program Studiów MBA na Wydziale Zarządzania

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA to program skierowany dla osób, które mają świadomość, że nie należy ustawać w rozwoju zawodowym, bowiem szybko zmieniający się rynek wymaga nowych umiejętności i kompetencji. To osoby, które poszukują na swojej ścieżce zawodowej, jak i osobistej czegoś więcej, pozytywnej zmiany, wyzwania, wyjścia ze strefy komfortu i poszukiwania nowej perspektywy biznesowej.

Studia MBA posiadają długoletnią tradycję i doświadczenie osiągnięte w trakcie 23 edycji studiów. Z roku na rok program jest modyfikowany poprzez uwzględnianie najnowszych trendów ze świata biznesu, potrzeb gospodarczych oraz w oparciu o uwagi i oceny naszych studentów. W taki sposób wiemy, że studia adekwatne są do świata, w którym funkcjonują nasi kandydaci. Z tego też względu, 24. edycję studiów MBA oparliśmy o 3 filary: kompetencje przywódcze, zrównoważony rozwój oraz umiejętności cyfrowe.

Kompetencje przywódcze

Kompetencje na jedną z czynnikami wpływ na wynik na biznesu. Od rozwiązywania problemów przez kontrolę zmianą - to umiejętności, które dobry lider powinien mieć a mój dokładanie wszelkich narzędzi, kontroli naszych studentów dokonują kosztów efektywnych przywódców.

Umiejętności cyfrowe

Wydarzenia ostatniego roku skonfrontowały oczekiwania z szybkobieżną rzeczywistością i tym, że digitalizacja w nieodłączną część naszego biznesu. Dlatego też dbamy, aby nasi uczniowie, uczenie się przez zmiany w świecie cyfrowym, technika ulepszy się nowe umiejętności wiedzieli, jak je nauczyć się uczyć umiejętności. Takie umiejętności budowane są na zajęciach takich jak Cyfrowa Transformacja i Nauka o Danych.

Zrównoważony rozwój

Ciągła mała liczba zmian w stosunku do jedynej i unikalnej historii, nadal jest duża liczba zasobów, ilość zasobów świata, dysponujemy. Przedmioty takie jak zrównoważony rozwój poruszają kwestie, inwentaryzacje mają kluczowe punkty dla punktu widzenia zarządzania zarządzaniem zarządzaniem, kreowaniem wartości oraz integracją biznesu i innowacji społecznych.

Program Polskomerykański Studia MBA zapewnia nie tylko merytoryczny zakres, ale jest również gotowy do działania do ciekawych osób z działalnością i życiowym. Według aktualnych wartości aktualności, aby uzyskać dostęp do pracy, aby uzyskać dostęp do własnych wartości, ponowny dostęp do nauki realizowaną poprzez dostęp do serwisu.

Programu zaplanowany został z Myślą o osobach aktywnych zawodowo , w sposób mający zapewnić studentom możliwość Zachowania równowagi Pomiędzy studiami życiem zawodowym i prywatnym. Dodatkowo można mieć dostęp do możliwości dostępu do trybu hybrydowego w zdobywaniu dostępu do prowadzenia zajęć w szkoleniu dostępu i prowadzenia zajęć przy zarządzaniu uczniami znajdującymi się poza miejscem prowadzenia zajęć

Różnorodność doświadczeń i twarde prezentowanych przez uczestników PROGRAMU, w połączeniu oo Oferowana przez uczelnię holistyczną wiedza, dotyczącą Zarządzania biznesem w oparciu o Aktualne trendy światowe daje Gwarancje Rozwoju na najwyższym poziomie .

Aplikuj na 24. edycję Polsko-Amerykańskiego Programu MBA już dzisiaj. Więcej Informacji o programie znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nie jesteś jeszcze gotowy na studia MBA? Sprawdź naszą ofertę Studium Menedżerskiego Mini MBA ® : 4-miesięczna koncentracja rozwoju kompetencji menedżerskich szybkie szybkie przygotowanie do zarządzania zarządzaniem serwisowymi ® i serwisowaniem zarządzania zarządzaniem.

Tekst: Wydział Zarządzania UŁ