Polsko-francuskie podyplomowe studia zarządzania typu MBA - trwa rekrutacja [FR]

Studia realizowane są we współpracy Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ z Uniwersytetem Jean Moulin Lyon 3 od 1993 r., przygotowują nowoczesne kadry menadżerskie dla międzynarodowych firm, polsko-francuskich spółek, polskich przedsiębiorstw o silnej orientacji proeksportowej. Studia adresowane są do kandydatów, którzy ukończyli studia wyższe dowolnej specjalności (licencjackie lub magisterskie). Zajęcia odbywają się w języku francuskim i angielskim.

Po zakończeniu studiów absolwenci otrzymują dwa dyplomy:

• Dyplom Université Jean Moulin Lyon 3 – Master Management et Administration des Entreprises (MAE),
  • świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego: Polsko-Francuski Program Studiów w zakresie Zarządzania typu MBA.

Absolwenci programu są cenionymi menadżerami w międzynarodowych przedsiębiorstwach, często prowadzą własne firmy.

Studia trwają 3 semestry począwszy od października, obejmują 2 semestry zajęć oraz 1 semestr przeznaczony na przygotowanie pracy dyplomowej pod opieką promotora. Program studiów został tak pomyślany, aby słuchacze mogli harmonijnie łączyć naukę z pracą zawodową. Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie, w soboty i w niedziele.

Kierownik studiów: prof. dr hab. Tomasz Domański, prof. zw. UŁ

Rekrutacja 2022/23 trwa, zapisy.

Tel. (48 42) 665 58 33

Email: cbsful@uni.lodz.pl

Więcej informacji.

Materiał: Barbara Kownacka-Maciaszek, Ośrodek Badań i Studiów Francuskich, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ