Pożegnaliśmy prof. Krzysztofa Indeckiego

Społeczność Uniwersytetu Łódzkiego pożegnała Pana Profesora Krzysztofa Indeckiego - wieloletniego pracownika Wydziału Prawa i Administracji, karnistę z bardzo bogatym dorobkiem naukowym, wychowawcę wielu pokoleń prawników. Profesor Krzysztof Indecki spoczął na Starym Cmentarzu w Łodzi obok swojej żony, Joanny Agackiej-Indeckiej, również prawniczki, która zginęła w katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku w 2010 r.

Wspomnienie Pana Profesora Krzysztofa Indeckiego opubliował na swojej stronie Wydział Prawa i Administracji:

WPiA UŁ