Prezydent wręczył nominacje profesorskie

Nominacje profesorskie otrzymało czworo naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego.

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 26 stycznia 2016 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom sztuki i nauki. Nominacje profesorskie otrzymało czworo naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego.

Pani Barbara Bogołębska, profesor nauk humanistycznych (Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej),

Pan Andrzej Indrzejczak, profesor nauk humanistycznych (Katedra Logiki i Metodologii Nauk),

Pan Witold Kulesza, profesor nauk prawnych (Katedra Prawa Karnego),

Pan Marek Ostrowski, profesor nauk humanistycznych (Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej).

W uroczystości uczestniczyli Szef Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej - Małgorzata Sadurska, Sekretarz Stanu - Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski, Sekretarz Stanu Krzysztof Szczerski oraz Dyrektor Generalny Grażyna Ignaczak-Bandych. Obecny był także Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej: