Psia Kość!

Uniwersytet Łódzki, jako uczelnia odpowiedzialna społecznie, po raz IX wspiera czworonogi z Łódzkiego schroniska organizując akcję „Psia Kość”.

Dołącz do naszej akcji i pomóż zwierzakom w potrzebie! A może przy okazji adoptujesz przyjaciela na całe życie? 🙂

Zbieramy dary dla schroniska w Łodzi: karmę – zwłaszcza specjalistyczną, koce, metalowe miski czy smycze (nieautomatyczne).

Przez cały listopad na wszystkich wydziałach, w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, w akademikach, w Rektoracie, Przedszkolu UŁ, Publicznym Liceum UŁ, a także w British International School Of The University of Lodz ustawione będą oznakowane pudła na dary. Pudła nie gryzą, można wrzucać do nich wszystko, czego potrzebują czworonogi ze schroniska – więc śmiało!

Szczegóły na Facebooku.