8 stycznia, 2018 r.

Ruszyła rekrutacja do Collegium Invisibile

źródło: Collegium Invisibile

Studia w Collegium Invisibile to niepowtarzalna okazja do rozwoju naukowego dla studentów wszystkich kierunków, zarówno humanistyczno-społecznych, jak i ścisłych. Właśnie ruszyła rekrutacja, która potrwa do 1 marca br. Patronem Stowarzyszenia Collegium Invisibile jest Uniwersytet Łódzki.

Collegium Invisibile jest najstarszą w Polsce organizacją oferującą indywidualny system kształcenia. Jego podstawą jest program rozwoju naukowego odwołujący się do relacji mistrz – uczeń.

Stowarzyszenie Naukowe Collegium Invisibile umożliwia swoim członkom rozwój zainteresowań naukowych oraz podnoszenie poziomu wiedzy poprzez indywidualną współpracę z najwybitniejszymi przedstawicielami i przedstawicielkami nauki, a także udział w projektach badawczych i społecznych.

O przyjęcie do Collegium Invisibile mogą ubiegać się studentki i studenci uczelni wyższych będący w chwili składania aplikacji na:

• II lub III roku studiów licencjackich bądź inżynierskich,

• I, II lub III roku studiów magisterskich,

• II, III, IV lub V roku studiów magisterskich jednolitych wszystkich kierunków.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap polega na wypełnieniu przez kandydata/kandydatkę specjalnego formularza oraz nadesłaniu pracy pisemnej o charakterze naukowym (objętość maksymalnie 3500 słów). Wypełniony formularz oraz praca pisemna będą podstawą do przeprowadzenia rozmowy kwalifkacyjnej w etapie drugim.

Po szczegółowe informacje na temat rekrutacji zapraszamy na oficjalną stronę Stowarzyszenia http://ci.edu.pl/o-nas/faq.

Poprzednia wiadomość Naukowcy UŁ pomogą w sprawach społecznych
Następna wiadomość Zbudujmy razem serce – UŁ na 26 Finale WOŚP