Ruszyła rekrutacja na UŁ

Rozpoczęła się rekrutacja na Uniwersytecie Łódzkim na studia w roku akademickim 2021/2022. Na kandydatów czeka łącznie ponad 14,5 tys. miejsc na 211 kierunkach na studiach I i II stopnia. Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie rekrutacja.uni.lodz.pl.

Studenci stojący oparci o barierkę. W tle widać budynki i ulice.
fot. Maciej Andrzejewski, Centrum Promocji UŁ

W tym roku osoby zainteresowane podjęciem nauki na UŁ, mogą aplikować na studia pierwszego stopnia na 92 kierunki studiów stacjonarnych i 32 kierunki studiów niestacjonarnych. W przypadku studiów drugiego stopnia, są to 63 kierunki na studiach stacjonarnych i 24 kierunki na studiach niestacjonarnych.

Do 8 lipca kandydaci na studia stacjonarne pierwszego stopnia oraz jednolite studia magisterskie mogą dokonać elektronicznej rejestracji oraz opłaty rekrutacyjnej za każdy wybrany kierunek.

Lista osób zakwalifikowanych zostanie ogłoszona do 15 lipca, po czym kandydaci będą mieli kilka dni (16-21 lipca) na złożenie dokumentów.

Ogłoszenie listy osób przyjętych na studia nastąpi do 29 lipca 2021.

Terminy rekrutacji na studia niestacjonarne pierwszego stopnia oraz studia drugiego stopnia stacjonarne i niestacjonarne, oraz wszelkie informacje dotyczące rekrutacji na UŁ znajdują się na stronie: www.rekrutacja.uni.lodz.pl