Sesja i zdalne egzaminy na UŁ

Centrum Informatyki UŁ opracowało wytyczne, jak sprawnie i rzetelnie przeprowadzić egzamin i zaliczenie z wykorzystaniem wybranych funkcjonalności platformy Moodle i aplikacji Microsoft Teams oraz instrukcję uczestnictwa w egzaminie dla studentów.

Wytyczne dla egzaminatorów do zdalnego przeprowadzani egzaminów lub zaliczeń (PDF)

Letnia sesja egzaminacyjna przeniesiona została na okres 24.08. - 24.09.2020 r. Aby ułatwić studentom przygotowanie się do zdalnych egzaminów i zaliczeń, przygotowaliśmy dla nich osobną instrukcję.

Instrukcja uczestnictwa w egzaminie dla studenta

Online exam participation manual for students

Jednocześnie informujemy, że nieprzekraczalnym terminem zaliczenia semestru zimowego w roku akademickim 2019/2020 jest 31 maja 2020 roku.

Komunikaty i zarządzenia poniżej, prosimy zapoznać się z ich treścią.

Komunikat Rektora w sprawie letniej sesji egzaminacyjnej

Zarządzenie nr 113 ws. szczególnego trybu przeprowadzania egzaminów lub zaliczeń w UŁ z wykorzystaniem technologii informatycznych (…)

Zarządzenie nr 112 ws. zmiany zarządzenia nr 71 Rektora UŁ z dnia 31.05.2019 r. w sprawie podziału roku akademickiego 2019/2020

Komunikat Prorektora ds. studenckich Uniwersytetu Łódzkiego z dnia 4.05.2020 r.w sprawie zaliczenia sesji zimowej w roku akademickim 2019/2020

Wszystkie informacje o aktualnym funkcjonowaniu UŁ można znaleźć na specjalnie utworzonej stronie www.covid19.uni.lodz.pl.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/