23 kwietnia, 2020 r.

Sesja i zdalne egzaminy na UŁ

graf. UŁ

Centrum Informatyki UŁ opracowało wytyczne, jak sprawnie i rzetelnie przeprowadzić egzamin i zaliczenie z wykorzystaniem wybranych funkcjonalności platformy Moodle i aplikacji Microsoft Teams oraz instrukcję uczestnictwa w egzaminie dla studentów.

Wytyczne dla egzaminatorów do zdalnego przeprowadzani egzaminów lub zaliczeń (PDF)

Letnia sesja egzaminacyjna przeniesiona została na okres 24.08. – 24.09.2020 r. Aby ułatwić studentom przygotowanie się do zdalnych egzaminów i zaliczeń, przygotowaliśmy dla nich osobną instrukcję.

Instrukcja uczestnictwa w egzaminie dla studenta

Online exam participation manual for students

Jednocześnie informujemy, że nieprzekraczalnym terminem zaliczenia semestru zimowego w roku akademickim 2019/2020 jest 31 maja 2020 roku.

Komunikaty i zarządzenia poniżej, prosimy zapoznać się z ich treścią.

Komunikat Rektora w sprawie letniej sesji egzaminacyjnej

Zarządzenie nr 113 ws. szczególnego trybu przeprowadzania egzaminów lub zaliczeń w UŁ z wykorzystaniem technologii informatycznych (…)

Zarządzenie nr 112 ws. zmiany zarządzenia nr 71 Rektora UŁ z dnia 31.05.2019 r. w sprawie podziału roku akademickiego 2019/2020

Komunikat Prorektora ds. studenckich Uniwersytetu Łódzkiego z dnia 4.05.2020 r.w sprawie zaliczenia sesji zimowej w roku akademickim 2019/2020

Wszystkie informacje o aktualnym funkcjonowaniu UŁ można znaleźć na specjalnie utworzonej stronie www.covid19.uni.lodz.pl.

Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość KSI UŁ potwierdził swoją jakość