12 grudnia, 2019 r.

Sklep UŁ: przerwa inwentaryzacyjna i nowa lokalizacja

fot. M. Andrzejewski, Centrum Promocji UŁ

Torby, plecaki, notatniki czy długopisy z logo UŁ – te i inne gadżety są dostępne w sklepie UŁ. Na potrzeby jednostek uczelnianych i klientów indywidualnych Centrum Promocji UŁ prowadzi sklep z gadżetami uniwersyteckimi. Z jego asortymentem można zapoznać się na stronie www.sklep.uni.lodz.pl Ze względu na przerwę świąteczną oraz inwentaryzację od 24 grudnia 2019 r. do 19 stycznia 2020 r. będzie on nieczynny. W tym czasie nie będzie również możliwości zrealizowania zamówień złożonych przez jednostki uczelniane, dlatego wszelkie zapotrzebowania prosimy zgłaszać na e-maila sklep@uni.lodz.pl najpóźniej do 19 grudnia.

Od 20 stycznia 2020 roku - sklep UŁ będzie w samym sercu uniwersyteckiego kampusu. W połowie stycznia wraz z magazynem z gadżetami UŁ zostanie przeniesiony do Biblioteki UŁ przy ul. Jana Matejki 32/38. Działalność sklepu zostanie wznowiona już w nowym miejscu 20 stycznia 2020. Poza lokalizacją zmienią się również godziny otwarcia sklepu - będzie on czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 19.00.

Więcej informacji przedstawimy Państwu wkrótce.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość CMIT UŁ o Digital ethics w biznesie