Spotkanie z Nagayo Taniguchi

Już 15 marca br. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Nagayo Taniguchi, wiceprezesem Międzynarodowej Agencji Prasowej z siedzibą w Belgii. Podczas wykładu podzieli się on swoimi przemyśleniami na temat sytuacji społeczno-gospodarczej Korei Północnej.

Nagayo Taniguchi - wiceprezes IPA z siedzibą w Belgii, drugiego co do wielkości stowarzyszenia korespondentów na świecie. Były naczelny brukselskiej redakcji jednej z najpoczytniejszych gazet w Japonii. Od 1998 r. mieszka w Brukseli, regularnie współpracuje z miesięcznikiem SEKAI i japońskim tygodnikiem ekonomicznym. Autor książek: Anne Frank - a Spiritual Journey, NATO - Transforming Regional Security, Warfare in Cyber Era.

Wykład "Cry for thirst in the water - North Korea: Reflection on War and Peace" odbędzie się 15 marca 2018 r. o godzinie 11:30 w sali C101, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ (ul. Rewolucji 1905 r. 41).

Materiał źródłowy: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ