Spotkanie z twórcą mBanku w SkyHubie

O wartościach, rozwoju i swojej drodze zawodowej opowie Sławomir Lachowski.

Osoby zainteresowane tematyką startupu, biznesu i prowadzenia działalności zapraszamy 13 kwietnia o godzinie 18.00 do SkyHubu (ul. Piotrkowska 148/150, XV piętro wieżowca Red Tower) na spotkanie ze Sławomirem Lachowskim, menadżerem, inwestorem, twórcą mBanku, który w swoim wystąpieniu opowie o drodze zawodowej, historii stworzenia jednego z największych na świecie banków mobilnych oraz udowodni, jak istotne jest trzymanie się swoich wartości oraz zasad, zarówno w życiu, jak i biznesie. Prelekcja będzie zawierała przemyślenia dotyczące prowadzenia oraz rozwijania firmy, a także zasad, którymi należy się kierować, aby skutecznie przewodzić w swojej organizacji oraz zespole.

SkyHub integruje młody biznes. Szczególną ofertą Hubu są porady mentorskie - doświadczonych przedsiębiorców, ekspertów Uniwersytetu Łódzkiego i innych łódzkich uczelni wyższych oraz liderów lokalnego biznesu. Podczas tych bezpłatnych spotkań młodzi przedsiębiorcy, start-upowcy i ludzie z pomysłem na biznes będą mogli skonsultować jego wartość biznesową, sposób na rozwój, zainspirować się i zasięgnąć opinii najlepszych. W ramach spotkań z ekspertami będzie możliwość skonsultowania problemów z zakresu prawa, księgowości, marketingu i sposobów promocji firmy, psychologii biznesu czy negocjacji. SkyHub będzie również otwarty na różnorodne studenckie inicjatywy.

PRELEGENT:

Sławomir Lachowski- menadżer, inwestor, twórca mBanku, były wiceprezes zarządu PKO BP, twórca MultiBanku, były prezes zarządu BRE Banku, były prezes FM Banku, twórca Bank Smart.Za swoje dokonania został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, w dziedzinie restrukturyzacji polskiego sektora bankowego. Członek rad nadzorczych takich spółek giełdowych jak: BEST S.A.; REDAN S.A.; COMP S.A. Autor wielu artykułów z obszarów przywództwa, zarządzania czy innowacji. Autor trzech książek biznesowych. Twórca fundacji Ex Litteris Libertas, która wyrównuje szanse rozwoju dzieci i młodzieży pochodzących z obszarów wiejskich. Miłośnik maratonów oraz wspinaczki wysokogórskiej.

Więcej na stronie -> http://skyhub.lodzkie.pl/index.php/2018/04/04/meet-the-business/

Redakcja: Centrum Promocji