Startuje Uniwersytet Łódzki dla Dzieci!

Już w najbliższą niedzielę pierwszy wykład na Uniwersytecie Łódzkim dla Dzieci. Rektor Uniwersytetu Łódzkiego będzie opowiadał dzieciom o najmniejszych formach życia. Tak zaczniemy tegoroczną edycję UŁDD. Wykład "Dobre drobnoustroje - jak je wykorzystujemy i złe drobnoustroje - jak je zwalczamy" zacznie się 17 listopada, o godz. 11.00, na auli Wydziału Filologicznego. Równolegle prowadzony będzie wykład dla rodziców. Trwają zapisy, formularz i więcej informacji dostępne są na dzieci.uni.lodz.pl Do zobaczenia!

Zajęcia dla opiekunów "Niebo poezji ci otworzę. O oswajaniu dzieci z tekstem poetyckim" przeprowadzi prof. dr hab. Monika Wiśniewska-Kin z Wydziału Nauk o Wychowaniu.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat oraz ich opiekunów na wykłady. Informacje o zapisach dostępne będą na stronie: dzieci.uni.lodz.pl

Uniwersytet Łódzki dla Dzieci to projekt edukacyjny prowadzony od 2010 roku. Przez 9 lat razem z Ulkiem przeprowadziliśmy ponad 700 warsztatów i wykładów dla małych studentów UŁDD i ich opiekunów.

Przyszedł jednak czas na zmiany, więc w tym roku akademickim zespół ekspertów pracuje nad nową formułą projektu. W tym czasie zaprosimy dzieci oraz ich opiekunów na wykłady.Uniwersytet Łódzki dla Dzieci

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/ Redakcja: Centrum Promocji UŁ