Studenckie Granty Badawcze - wykład

Ponad 300 uczestników programu Studenckie Granty Badawcze wzięło udział w wykładzie poświęconym planowaniu i realizacji projektów badawczych od podstaw. Spotkanie, które poprowadził dr Szymon Walczak z Narodowego Centrum Nauki było dopełnieniem szkolenia z zakresu składania i rozliczania wniosków o środki finansowe na działalność naukową.

Program Studenckich Grantów Badawczych otwiera nowe możliwości dla studentów najbardziej aktywnych naukowo. To dla nich nie tylko szansa na sfinansowanie ich pomysłów badawczych już w trakcie studiów, ale także na zdobycie praktycznych umiejętności w procesie pozyskiwania funduszy na realizację badań naukowych.

_20A6407

Program cieszy się ogromną popularnością. Jesteśmy dumni, iż nasi studenci z tak dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem podchodzą do tematu prowadzania własnych badań naukowych.