I miejsce w konkursie PTE dla studentów z UŁ

Mgr Norbert Krupiński z Wydziału Zarządzania UŁ oraz mgr Piotr Bęczkowski z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ zajęli ex aequo I miejsce w IX Edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych obronioną w 2016, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Wyróżnione prace to: "Sprawozdawczość banków islamskich na tle regulacji polskich i międzynarodowych" (mr Norbert Krupiński), pisana pod kierunkiem dr Jacka Gada oraz "Transformacja gospodarcza Chin" (mgr Piotr Bęczkowski), pisana pod kierunkiem prof. Piotra Urbanka. Laureaci mają zagwarantowaną publikację artykułu w czasopiśmie naukowym PTE. Otrzymują także nagrody o łącznej wartości do 2000 zł.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne już od 9 lat organizuje konkurs, który na celu promowanie autorów najlepszych prac magisterskich z zakresu nauk ekonomicznych, popularyzację nauk ekonomicznych wśród Studentów wyższych uczelni oraz promocję działań PTE.

Tegorocznym zwycięzcom serdecznie gratulujemy!