23 lipca, 2020 r.

Szkolenia online Centrum Nauki UŁ wciąż popularne

Szkolenia online Centrum Nauki UŁ wciąż popularne

fot. UŁ

Prawie 80 osób wzięło udział w szkoleniu zorganizowanym 21 lipca przez Centrum Nauki w formie online. Ostatnie wakacyjne spotkane zostało zorganizowane we współpracy z Biblioteką Uniwersytetu Łódzkiego i dotyczyło konkursów NCN - Sonata Bis 10, Maestro 12, Miniatura 4, oraz związanego z przygotowaniem wniosków konkursowych - zarządzania danymi badawczymi.


Tak duża liczba uczestników – zwłaszcza w wakacje – to bardzo dobrze rokująca dla przyszłych aplikacji prognoza oraz oczywiście duża radość dla organizatorów.


Tak wyglądały statystyki zapisów na szkolenie organizowane przez Centrum Nauki UŁ. Spotkanie zorganizowano na platformie MS Teams.

statystyki


To kolejne spotkanie w formie online organizowane przez Centrum Nauki UŁ. Już pierwsze z nich pokazały, że taka forma szkoleń bardzo odpowiada uczestnikom. W majowych warsztatach chciało wziąć udział tyle osób, że trzeba było tworzyć dla nich dodatkowe terminy spotkań.


Oprócz szczegółów związanych z rodzajami konkursów i możliwościami pozyskania finansowania na działania badawcze, dydaktyczne czy wdrożeniowe, CN zaproponowało również szkolenia związane bezpośrednio z realizacją grantów i ich rozliczaniem.


Kolejne szkolenia on-line Centrum Nauki UŁ planuje już od połowy września.Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Źródło: Centrum Nauki UŁ

Redakcja: Centrum Promocji UŁ


Poprzednia wiadomość Urodzenia pozamałżeńskie – światopogląd czy pragmatyzm?
Następna wiadomość Zdolni uczniowie wciąż priorytetem UŁ