Szkolenie "Kreatywność w praktyce"

09 stycznia 2018 o godzinie 10.00 w sali 202 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się szkolenie "Kreatywność w praktyce". Proponowany warsztat jest treningiem kreatywnego rozwiązywania problemów oraz odkrywania innowacyjnych pomysłów. Głównym celem szkolenia jest poprzez stymulacje procesów umysłowych rozwinięcie powyższych umiejętności, dzięki czemu uczestnikom łatwiej i efektywnej będzie wdrażać, w ich życiu i w pracy zawodowej, swoje oryginale pomysły. Dla naszych studentów będzie to unikalna okazja, aby nauczyć się jak twórczo podchodzić do wyznaczonych zadań, łatwiej dostosować się do zmian czy efektywniej pracować w zespole. Ponadto w trakcie szkolenia przewidziany jest konkurs ściśle odnoszący się do tematyki przedsięwzięcia. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.