Szkolenie z efektywności energetycznej

Efektywność energetyczna oraz odnawialne źródła energii w kontekście poprawy jakości powietrza województwa łódzkiego - to temat zbliżającego się szkolenia na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.

Główną celem realizowanego szkolenia jest podnoszenie kwalifikacji, przede wszystkim studentów, w zakresie rozwoju rynku OZE, podnoszenia efektywności energetycznej oraz pozyskiwania finansowania na inwestycje proekologiczne. Celami szczegółowymi realizowanego szkolenia jest m.in.: określenie znaczenia efektywności energetycznej dla funkcjonowania i rozwoju miast i gmin, wskazanie źródeł finansowania inwestycji z zakresu OZE, identyfikacja uwarunkowań rozwoju OZE i budowania potencjału energetycznego miast i gmin, wskazanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie poprawy jakości powietrza, likwidacji źródeł niskiej emisji, rozwoju energetyki odnawialnej oraz ograniczania zużycia energii.

Szkolenie dedykowane jest studentom uczelni wyższych, przyszłych pracowników instytucji publicznych, jak również innym potencjalnym, przyszłym beneficjentom WFOŚiGW w Łodzi.

Więcej informacji na stronie -> http://www.eksoc.uni.lodz.pl/strefa-biznesu-i-promocji/centrum-szkolen-i-praktyk-zawodowych/oferty-szkolen/#nav