​Turniej Międzywydziałowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Łódzkiego

AZS Uniwersytet Łódzki organizuje Międzywydziałowy Turniej w siatkówkę o Puchar Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. Turniej odbędzie się ‪18 stycznia 2020‬ roku o godzinie 10:00 w hali sportowej Centrum Sportu i Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Styrskiej 20/24.

W zawodach może wziąć udział każdy student oraz pracownik Uniwersytetu Łódzkiego.

Każdy wydział ma możliwość wystawienia jednej drużyny, która może liczyć max. 15 osób i składać się z min. 6 osób w tym minimum dwie zawodniczki.

Dla drużyn z miejsc 1-3 organizator przewidział nagrody, a dla każdego uczestnika nagrodę niespodziankę. W trakcie rozgrywek wybierzemy również najlepszego zawodnika - MVP turnieju, który według Organizatorów, sędziów oraz kibiców najlepiej będzie sobie radził na boisku i dla niego również została przewidziana nagroda.

Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną lub przez e-mail: ‪azs@uni.lodz.pl‬