Twórczy Uniwersytet po raz 9.

<h1>Twórczy Uniwersytet po raz 9.</h1>

Jeśli chcą Państwo podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym popularyzacji nauki i posłuchać o doświadczeniu tych, którzy promowaniem wiedzy zajmują się na co dzień, zapraszamy do udziału w tym spotkaniu. Dziewiąta edycja konferencji Twórczy Uniwersytet - promocja i popularyzacja nauki odbędzie się 10 stycznia 2018 r. w Pałacu Biedermanna. Start o godzinie 16:00.

Ideą Twórczego Uniwersytetu jest twórcza wymiana myśli, a także jednoczenie środowiska, nie tylko uczelnianego. W ośmiu dotychczasowych edycjach połączyliśmy wykładowców i studentów poszukując ciekawych metod nauczenia, jednoczyliśmy nauczycieli w idei zaangażowania, a także naukę i biznes w debacie nad wspólnotą celów.

Uczyliśmy się uważnego słuchania, rozmawialiśmy o wolności i świadomości studiowania, szczególnie istotnych na rynku pracy kompetencjach, kreatywności w dydaktyce i biznesie. Owocem spotkań Twórczego Uniwersytetu są dwie publikacje naukowe.

Plan spotkania: Twórczy Uniwersytet

UWAGA! Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa pod adresem mailowym: kinga.sygizman@gmail.com