14 czerwca, 2018 r.

UŁ partnerem Festiwalu See Bloggers

UŁ partnerem Festiwalu See Bloggers

Uniwersytet Łódzki został partnerem największego w Polsce Festiwalu dla twórców internetowych – See Bloggers.


Uniwersytet Łódzki coraz bardziej otwiera się na otoczenie i pomaga poszerzać horyzonty. Jesteśmy młodą, nowoczesną uczelnią, gotową do kreatywnego działania i skoncentrowaną na wyzwaniach przyszłości. Stąd nie może nas zabraknąć w miejscu, które skupia nowoczesne trendy w branży internetowej, specjalistów z branży influencer marketingu.


Festiwal po raz pierwszy odbędzie się w Łodzi, w przestrzeniach EC1 w dniach 23 -24 czerwca.


Wśród licznych wykładów, warsztatów i prelekcji szczególnie polecamy debatę w dniu 24 czerwca o godzinie 15:00, poświęconą problematyce hejtu, z udziałem dr Moniki Kopytowskiej z Wydziału Filologicznego UŁ oraz Omenaa Mensah, Zosi Zborowskiej i Pauli Bruszewskiej.


Dodatkowo Uniwersytet Łódzki i organizatorzy See Bloggers Łódź specjalnie dla wszystkich mieszkańców Łodzi zainteresowanych tym, jak zacząć swoją własną przygodę na YouTube, organizują YouTubowy Meetup, czyli spotkanie z czterema twórcami wideo, działającymi na tym kanale.


Prelegentami spotkania będą:


· Adam Drzewicki, twórca najbardziej znanej sondy ulicznej - Matura To Bzdura,

· Waldemar Florkowski, pasjonat motoryzacji, prowadzący kanał MOTO DORADCA,

· Patryk Brzozowski, autor kanału „Kameralnie”, w którym m.in. prowadzi wywiady w samochodzie, czy inicjuje motoryzacyjne testy,

· Krzysztof Micielski, czyli NRGeek, który zajmuje się publicystyką z zakresu gier, filmów i kolekcjonerstwa.


YouTubowy Meetup odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 15:00. Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, przy ul. POW 3/5, w auli C101.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie internetowej: https://www.seebloggers.pl/p/meetup.


Co wydarzy się ponadto na Festiwalu?


Na See Bloggers w EC1 pojawi się aż 2000 uczestników, specjaliści, w tym blogerzy, vlogerzy oraz osoby prowadzące popularne kanały na Facebooku czy Instagramie. Warsztaty i prelekcje prowadzić będą najpopularniejsi eksperci i influencerzy, na Festiwalu spotkamy między innymi, Katarzynę Nosowską, Urszulę Dudziak, Macieja Orłosia, Kasię Bosacką, Michała Żebrowskiego czy Jurka Owsiaka.


13 stref tematycznych będzie podzielonych na obszary: beauty, design, finanse, gaming, kulinaria, lifestyle, moda, motoryzacja, rodzina, rozrywka, sport, technologia, travel. Na scenie głównej odbywać będą się prelekcje i panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów i influencerów.


W ramach See Bloggers Łódź organizowany jest również Plebiscyt na Influencera Roku. Jest to plebiscyt dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność.


Nagrody zostaną przyznane w 6 kategoriach: Bloger, Twórca Wideo, Instagramer, Influencer, Odkrycie Roku oraz nagroda przyznawana dla uczestnika festiwalu od innych uczestników: Odkrycie Roku - nagroda od Twórców. Plebiscyt zakończy się uroczystą Galą, podczas której koncert zagra Katarzyna Nosowska.


Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora: https://www.seebloggers.pl/


Materiał źródłowy: Organizator See Bloggers Łódź

Redakcja: Centrum Promocji

Poprzednia wiadomość Liceum UŁ najczęstszym wyborem gimnazjalistów
Następna wiadomość Etos naukowy w dobie nauki postakademickiej