18 marca, 2020 r.

UŁ zdalnie do 31 maja - połączenia telefoniczne

UŁ zdalnie do 31 maja - połączenia telefoniczne

fot. UŁ

W związku ze zbliżającym się etapem rekrutacji i zakończenia roku akademickiego, uruchomiliśmy numery telefonów, które pomogą w kontakcie z jednostkami UŁ. Z jednostkami UŁ skontaktują się Państwo również drogą mailową. Lista kontaktów w artykule.

W związku z trwającym stanem epidemii Rektor UŁ prof. Antoni Różalski przedłużył okres obowiązywania postanowień komunikatu z dnia 17 marca 2020 r. w sprawie pracy zdalnej pracowników Uniwersytetu Łódzkiego do dnia 31 maja 2020 r. Wszystkie informacje o aktualnym funkcjonowaniu UŁ można znaleźć na specjalnie utworzonej stronie www.covid19.uni.lodz.pl.


telefony
https://covid19.uni.lodz.pl/kontakt/

https://covid19.uni.lodz.pl/contact-2/?lang=en


Lista kontaktów mailowych:

Rektorat UŁ - władze

Rektorat UŁ - administracja

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Chemii

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Wydział Filologiczny

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Wydział Matematyki i Informatyki

Wydział Nauk Geograficznych

Wydział Nauk o Wychowaniu

Wydział Prawa i Administracji

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Wydział Zarządzania

Filia w Tomaszowie Maz.Aktualny komunikat:


Komunikat w sprawie przedłużenia pracy zdalnej pracowników Uniwersytetu Łódzkiego - do dnia 31 maja 2020 r.


Zarządzenie nr 111 – zmiana zarządzenia nr 100 Rektora UŁ z dnia 11.03.2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19


University of Lodz Rector's Regulation no. 111 of 20 April 2020


Wcześniej władze Uniwersytetu zdecydowały o wprowadzeniu zdalnej działalności dydaktycznej, do 14 kwietnia 2020 r. Zamknięte dla użytkowników są m.in. BUŁ (komunikat BUŁ) i Centrum Wychowania Fizycznego UŁ. Studentom, którzy pozostali w Akademikach przypominamy o konieczności zgłaszania przypadków, mających znamiona ryzyka zarażenia koronawirusem, zgodnie z postanowieniami zarządzenia Rektora.


Na wniosek JM Rektora Uniwersytetu Łódzkiego oraz Rady Uczelni, Uczelniana Komisja Wyborcza zawiesza wszystkie czynności wyborcze do odwołania. Nowy kalendarz wyborczy zostanie podany do wiadomości po powrocie do normalnego funkcjonowania Uczelni. Wszelkie informacje o wyborach znajdują się na stronie uni.lodz.pl (zakładka wybory).


W związku z komunikatem rządu dotyczącym zamykania granic i ograniczaniu transportu chcieliśmy uspokoić studentów UŁ, którzy pozostali w akademikach, z różnych powodów. Nie zostawimy Was ani nie porzucimy, jesteście częścią UŁ, możecie liczyć na naszą pomoc, jeśli zajdzie taka potrzeba. Załączamy dla Was list Prorektora ds. studenckich, prof. Tomasza Cieślaka w wersji polskiej, angielskiej i rosyjskiej.


KOMUNIKAT REKTORA UŁ W SPRAWIE PRACY ZDALNEJ PRACOWNIKÓW UŁ.

ZARZĄDZENIE KANCLERZA UŁ W SPRAWIE ZAMKNIĘCIA BUDYNKÓW UŁ.


Więcej informacji na https://covid19.uni.lodz.pl/


Poprzednia wiadomość Blisko 95 tys. dla WOŚP - rekord zbiórki UŁ!
Następna wiadomość Wybory władz UŁ zawieszone do odwołania!