28 listopada, 2019 r.

Welcome to UL - konkurs dla studentów

Welcome to UL - konkurs dla studentów

fot. Uniwersytet Łódzki

Wy, studenci Uniwersytetu Łódzkiego, wiecie już co i jak, dlatego mamy dla Was konkurs! Nagrajcie krótki, instruktażowy filmik (1-3 min), na którym w ciekawy i przystępny sposób pokażecie nowym studentom jeden z aspektów studiowania w UŁ lub życia w Łodzi – coś, co ułatwi im poruszać się w akademickim środowisku.


Zostawiamy Wam dużo swobody w kwestii fabuły i sposobu nagrywania. Pamiętajcie tylko o podstawowych wymaganiach technicznych i innych ważnych sprawach, o których piszemy w regulaminie: https://buildup.uni.lodz.pl/dla-studenta/ Termin przesłania filmików na iso@uni.lodz.pl to 20 grudnia 2019 r. Na początku nowego roku Jury wybierze 3 najlepsze prace, których autorzy odjadą nowiuteńką hulajnogą (i w kasku! Dbamy o bezpieczeństwo).


W tym roku nowo przyjęci studenci zagraniczni otrzymali duże wsparcie od ekipy Mentorów Erasmus Student Network UŁ: studentów UŁ, którzy przeszli szkolenie i dzielnie pomagali kolegom odnaleźć się w nowym miejscu. Mentorów mogliście łatwo rozpoznać na wydziałach – w październiku ubrani byli w charakterystyczne, czerwone bluzy mentorskie z hasłem: „Trust me, I’m a Mentor!” Jeśli chcielibyście dołączyć do grona tych wyjątkowych osób, piszcie śmiało na mentor.uni.lodz@esn.pl!


Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.


loga
Materiał źródłowy: BWZ UŁ


Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Fantazmat Wielkiej Lechii
Następna wiadomość Sukces bizantynistów z UŁ