8 września, 2016 r.

Wojciech Bachliński odznaczony Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji

 Wojciech Bachliński odznaczony Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji

Autor zdjęcia: Zespół Prasowy KWP w Łodzi

Miło nam poinformować, że 2 września 2016 roku Dyrektor Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego, pan Wojciech Bachliński otrzymał Brązowy Medal za Zasługi dla Policji. Wręczył go osobiście Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński w trakcie uroczystego spotkania garnizonu łódzkiej Policji w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Medal został przyznany na mocy decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 lipca 2016 roku.

Odznaczenie zostało przyznane na wniosek Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi w związku z ponadprzeciętnym stałym zaangażowaniem oraz pomocą Kierownictwa i Pracowników Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego w realizacji ustawowych zadań Policji. W uroczystości wziął również udział Wojewoda Łódzki - Zbigniew Rau.

Serdecznie gratulujemy odznaczenia!

Z pełną relacją z uroczystości można się zapoznać na stronie internetowej KWP w Łodzi:http://www.lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/5384,Uroczysta-odprawa-kadry-kierowniczej-policji-garnizonu-lodzkiego.html

Poprzednia wiadomość Uniwersytet Łódzki w rankingu QS World University 2016/2017
Następna wiadomość Gry i aplikacje o Łodzi akademickiej na GGULIVRR@Lodz 2016