25 marca, 2020 r.

Wspieram! – wyjątkowa akcja UŁ

Wspieram! – wyjątkowa akcja UŁ

fot. Maciej Andrzejewski, Centrum Promocji UŁ

Większość pracowników UŁ pracuje obecnie zdalnie ze swoich domów. Nie wszyscy jednak mają taką możliwość. Zespół z Osiedla Akademickiego od początku zmagań z epidemią COVID19 zapewnia profesjonalną opiekę studentom, zagranicznym i polskim, którzy pozostali na miejscu. Żeby docenić ich pracę stworzyliśmy wyjątkową skrzynkę wspieram@uni.lodz.pl, na którą można przesyłać życzenia, dobre słowo, podziękowania w różnej formie.


Jesteśmy mile zaskoczeni ilością przesyłanych życzeń i dobrych słów – serce rośnie. Poniżej kilka z nich:


- Przekazujemy Wam wyrazy wdzięczności i szacunku za trud włożony w normalne funkcjonowanie Domów Studenckich w tym jakże trudnym i niebezpiecznym czasie, za wspieranie młodych ludzi i służenie im pomocą. Doceniamy Wasze poświęcenie w dbaniu o naszych studentów i doktorantów. Dziękujemy. (Pani Angelika z Dziekanatu Geografii)


- Osiedle studenckie „Lumumbowo” to kawałek pięknej historii, historii Łodzi Akademickiej, jak również osobistych historii wielu osób - studentów UŁ. Należy się Państwu wielki szacunek i podziękowanie, za wykonywanie swoich obowiązków w trudnych warunkach epidemii. Wierzę głęboko, iż nad osiedlem zaświeci słońce, pozostajecie Państwo w moich modlitwach! (Pan Michał)


- Chciałem tylko wyrazić swój podziw dla Państwa pracy w takim czasie. Bardzo cenię postawę poczucia obowiązku wobec innych i za nią Państwu dziękuję. Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do normalnego trybu pracy jaki i życia. (Kacper – student UŁ)post_ul_wspieramy_ul_13


post_ul_wspieramy_ul_17.

post_ul_wspieramy_ul_15Przyłączamy się do podziękowań dla pracowników Lumumbowa, życzymy zdrowia im i studentom i oczywiście zachęcamy do dalszego przesyłania życzeń!
Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Zmiany w zapisach na zajęcia
Następna wiadomość Science w fiction, fiction w science