Wspieram! – wyjątkowa akcja UŁ

Większość pracowników UŁ pracuje obecnie zdalnie ze swoich domów. Nie wszyscy jednak mają taką możliwość. Zespół z Osiedla Akademickiego od początku zmagań z epidemią COVID19 zapewnia profesjonalną opiekę studentom, zagranicznym i polskim, którzy pozostali na miejscu. Żeby docenić ich pracę stworzyliśmy wyjątkową skrzynkę wspieram@uni.lodz.pl, na którą można przesyłać życzenia, dobre słowo, podziękowania w różnej formie.

Jesteśmy mile zaskoczeni ilością przesyłanych życzeń i dobrych słów - serce rośnie. Poniżej kilka z nich:

- Przekazujemy Wam wyrazy wdzięczności i szacunku za trud włożony w normalne funkcjonowanie Domów Studenckich w tym jakże trudnym i niebezpiecznym czasie, za wspieranie młodych ludzi i służenie im pomocą. Doceniamy Wasze poświęcenie w dbaniu o naszych studentów i doktorantów. Dziękujemy. (Pani Angelika z Dziekanatu Geografii)

- Osiedle studenckie "Lumumbowo" to kawałek pięknej historii, historii Łodzi Akademickiej, jak również osobistych historii wielu osób - studentów UŁ. Należy się Państwu wielki szacunek i podziękowanie, za wykonywanie swoich obowiązków w trudnych warunkach epidemii. Wierzę głęboko, iż nad osiedlem zaświeci słońce, pozostajecie Państwo w moich modlitwach! (Pan Michał)

- Chciałem tylko wyrazić swój podziw dla Państwa pracy w takim czasie. Bardzo cenię postawę poczucia obowiązku wobec innych i za nią Państwu dziękuję. Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do normalnego trybu pracy jaki i życia. (Kacper - student UŁ)

post_ul_wspieramy_ul_13

post_ul_wspieramy_ul_17.

post_ul_wspieramy_ul_15

Przyłączamy się do podziękowań dla pracowników Lumumbowa, życzymy zdrowia im i studentom i oczywiście zachęcamy do dalszego przesyłania życzeń!

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/