Wspieramy mamy na #UniLodz – konferencja

W czasach pandemii wyostrzyły się trendy związane z ważnością kompetencji cyfrowych i przedsiębiorczością. Projekt "Mommypreneurs - Przedsiębiorcza mama", realizowany na #UniLodz, dał szansę wielu kobietom na ugruntowanie wiedzy i umiejętności w tych właśnie obszarach. Konferencja online podsumowująca projekt odbędzie się 4 lutego br. - godz. 16.00. Wysłuchamy historii uczestniczek, wskazówek i porad, jak budować biznes.

Polska, plasuje się 25. miejscu wśród 28 krajów Unii Europejskiej pod kątem umiejętności cyfrowych, a Polki szczególnie nisko oceniają swoje umiejętności cyfrowe - do branży IT podchodzą wciąż z dużym lękiem.

Zaledwie 15% pracowników tego sektora w Polsce to kobiety. Z kolei firmy zabiegają o panie w zespołach, ponieważ większa różnorodność wpływa na podniesienie efektywności wyników.

Bardzo się cieszymy z sukcesów naszych absolwentek, większość z nich znalazła miejsce na rynku pracy, duża część otworzyła też swoje firmy. Głównie są to e-biznesy. Mamy nadzieję, że projekt "Mommypreneurs - Przedsiębiorcza mama", otworzył nowe możliwości przed jego uczestniczkami. O ich sukcesach będzie można posłuchać na naszym spotkaniu - mówi dr Julita Czernecka.

Posłuchamy:

· Rezultatów projektu Mommypreneurs - Przedsiębiorcza mama

· Praktycznych porad, jak budować biznes w oparciu o swoje mocne strony

· Kluczowych czynników osiągnięcia sukcesu w biznesie

· Historii osób, które pracują i prowadzą biznes w zgodzie ze sobą

· Wskazówek w jaki sposób zostać twórczynią/twórcą internetowym, jak dalej budować swoją karierę

W panelu eksperckim:

· Wartościowa twórczyni/twórca internetowy - kto to taki i jak można nim zostać? - Joanna Chlebna, współwłaścicielka firmy Viralab, twórczyni kampanii internetowych, w oparciu o współpracę z influencerami

· Lifelong learning - jak uczyć się inteligentnie, aby budować swoją karierę? - Małgorzata Knut, bizneswomen, trenerka, mentorka wspierająca liderki i liderów w rozwijaniu umiejętności przywódczych i w podejmowaniu wyzwań biznesowych, autorka podcastu Modern Way to Lead, w którym dzieli się swoim 20-letnim doświadczeniem menedżerskim oraz prowadzi dyskusje o skutecznych praktykach podnoszących kompetencje liderów

· IKIGAI - jak mieć prosperujący biznes i szczęśliwe życie? - Agata Gebhardt, coach, mentorka relacji w życiu i w biznesie, właścicielka firmy Corelacje, pracuje z kobietami w zakresie odkrywania i realizowania swojej misji życiowej oraz budowania dobrych relacji, właścicielka "Domu pod Aniołami", do którego zaprasza kobiety i pary na transformujące spotkania ze sobą, współtwórczyni podcastu "Rozmowy bez planu"

Rejestracja

Osoby, które chcą wziąć udział w konferencji proszone są o rejestrację do 3 lutego 2021 roku pod linkiem. Spośród osób biorących udział w konferencji zostaną rozlosowane nagrody: 5 indywidualnych tokenów FRIS Style Myślenia wraz z sesją informacji zwrotnej on-line, 10 bezpłatnych dostępów do webinaru "FRIS kluczem do rozwoju własnego potencjału", 3 bezpłatnych dostępów do kursu on-line pt. "3 narzędzia do kreatywnej reklamy dla biznesu", 1 sesję coachingowo-doradczą w obszarze rozwoju kariery oraz 1 sesję coachingową w obszarze budowania relacji.

Po więcej: mommypreneurs.uni.lodz.pl

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/