Wykład dziekański „Culture on a Cliff Edge: Perspectives on British Identity in Brexit Year"

WYKŁAD DZIEKAŃSKI, który został objęty patronatem przez Pana Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, prof. dra hab. Radosława Banię, odbędzie się w dniu 4 marca o g. 11 w auli im. Profesora Waldemara Michowicza, budynek Biblioteki Wydziału (ul. Lindleya 5a). Wykład nosi tytuł "Culture on a Cliff Edge: Perspectives on British Identity in Brexit Year".

Międzynarodowe Centrum Badań Szekspirowskich UŁ ma przyjemność zaprosić Państwa na WYKŁAD DZIEKAŃSKI naszych gości zagranicznych, który wygłoszą:

• prof. Tony Howard z University of Warwick (Wielka Brytania),
  • Joseph Mydell, amerykański aktor związany z Royal Shakespeare Company (Wielka Brytania).

Serdecznie zapraszamy!