Zaczęła się rekrutacja na UŁ

Od 9 maja można aplikować na studia stacjonarne w Uniwersytecie Łódzkim. Kandydaci mogą dokonywać rejestracji elektronicznej i opłat rekrutacyjnych. Rekrutacja na większość kierunków studiów niestacjonarnych rozpocznie się 1 sierpnia.

W przypadku większości studiów stacjonarnych - jednolitych magisterskich i drugiego stopnia - termin uiszczania opłat i zgłaszania się na konkretne studia mija 12 lipca. 17 lipca opublikowane będą listy osób zakwalifikowanych, a do 21 lipca należy złożyć dokumenty (jeśli kandydaci będą wysyłać je pocztą decyduje data stempla - 21.07.2018 jest terminem nieprzekraczalnym). Publikacja list osób przyjętych na studia nastąpi 27 lipca.

Wyjątkiem jest tutaj kierunek "Logopedia z audiologią". Między 13 i 16 lipca przewidziano tutaj dodatkowy etap - rozmowę kwalifikacyjną. Osoby zakwalifikowane będą mogły składać dokumenty na ten kierunek w dniach 19-21 lipca.

Na studia stacjonarne drugiego stopnia, z wyłączeniem kierunku Business Management na Wydziale Zarządzania, przewidziane są egzaminy lub rozmowy kwalifikacyjne w dniu 20 lipca. W przypadku Business Management ten etap potrwa 3 dni - od 20 do 22 lipca. W obu przypadkach listy osób zakwalifikowanych zostaną opublikowane 3 sierpnia.

Na większość studiów niestacjonarnych można aplikować od 1 sierpnia. Wyjątkami są kierunki Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej (od 1 lipca) i Wydziału Prawa i Administracji (od 26 lipca). W przypadku tej rekrutacji kandydaci poznają wyniki we wrześniu.Wszystkie szczegóły, aktualności i harmonogram znaleźć można na stronie www.rekrutacja.uni.lodz.pl. Życzymy powodzenia wszystkim kandydatom!

Redakcja: Centrum Promocji