Zajęcia w roku akademickim 2020/2021

Zajęcia dydaktyczne i praktyki studenckie od kolejnego roku akademickiego najprawdopodobniej w trybie stacjonarnym - informuje w komunikacie Rektor UŁ prof. Antoni Różalski. Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu, prosimy o zapoznanie się z nim.

Szanowni Studenci i Doktoranci UŁ,

w związku z powtarzającymi się pytaniami o tryb nauki w roku akademickim 2020/2021 informuję, że optymalnym rozwiązaniem jest prowadzenie zajęć dydaktycznych i praktyk studenckich w trybie stacjonarnym i tak chcielibyśmy rozpocząć kolejny rok akademicki. Ostateczną decyzję co do formuły prowadzenia poszczególnych zajęć (wykładów, ćwiczeń, seminariów, laboratoriów i innych) podejmie jednak Kolegium Rektorskie UŁ we wrześniu 2020 roku. Będzie ona podjęta na podstawie aktualnej wówczas sytuacji epidemicznej i w zgodzie z regulacjami wyższego rzędu.

Przypominam również, że przełożona sesja letnia (24.08-24.09) zakłada już egzaminy stacjonarne, ale daje również możliwość przeprowadzania ich w formie online. Decyzję o formie egzaminu podejmuje każdorazowo dany wykładowca.

Chcielibyśmy, żeby w mury Uniwersytetu Łódzkiego wróciło jak najszybciej życie studenckie, ale ostateczne decyzje musimy podejmować z troską o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo.

Życzę Państwu zdrowia i udanego wypoczynku

Prof. Antoni Różalski

Rektor Uniwersytetu Łódzkiego

Komunikat - zajęcia 2020/2021