Zbudujcie z nami serce - SKN Inwestor UŁ dla WOŚP

Przeszło 320 000 PLN udało się zebrać dzięki akcji "Zbudujmy razem serce". "Złoto" łodzian i poświęcenie studentów ze Studenckiego Koła Naukowego Inwestor to jedna z najciekawszych form wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, już tradycyjnie zapraszamy do Manufaktury!

Zaczynamy o godzinie 10:00, jak zwykle tuż przy wejściu do galerii handlowej (od strony rynku Manufaktury). Zbieramy do godziny 20:00. Czekamy na wszystkich, którzy maja drobne i chcą się podzielić z nami swoim "złotem".

Zbudujmy Razem Serce to projekt organizowany od 2011 roku przez SKN Inwestor przy współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pomysł jest prosty - drobne, które przynoszą do nas goście Manufaktury, formowane są w ogromne serce, lądują tam kilogramy drobnych, które przekładają się potem na realne wsparcie dla pacjentów. W ubiegłym roku studenci pobili kolejny rekord - zebrali 78 249,57 PLN.

24836532037_f348db9fec_k.jpg

Projekt cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Łodzi, ale też w całej Polsce. Został wyróżniony jako jedna z pięciu najciekawszych inicjatyw według stacji TVN, a pomysłodawcy otrzymali medal 25-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

38996115434_bce8357e81_k.jpg

Akcja "Zbudujmy razem serce" została objęta patronatem m.in. Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej, Wojewody Łódzkiego Pana Zbigniewa Raua, Rektora UŁ prof. dr hab. Antoniego Różalskiego czy Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego - prof. Rafała Materę. W ciągu wszystkich edycji projektu udało się łącznie zebrać 324 816,97 zł.

Źródło: SKN Inwestor