24 marca, 2020 r.

Zmiany w zapisach na zajęcia

Zmiany w zapisach na zajęcia

fot. Green Chameleon on Unsplash

Na mocy Zarządzenia nr 100 Rektora UŁ z dnia 11 marca br. zawieszona została do 14 kwietnia 2020 r. działalność dydaktyczna w UŁ. W okresie zawieszenia zajęć żadne terminy nie biegną, a rozpoczęte przez 11 marca 2020 r. nie ubiegają, lecz przedłużają się o okres zawieszenia. Również decyzją Rektora praca zdalna pracowników UŁ zostaje przedłużona do 14 kwietnia.


W praktyce wgląda to następująco (przykład): jeśli ktoś miał wyznaczony termin na dzień 20 marca to, zakładając, że wznowienie zajęć nastąpi 15 kwietnia, ten termin przesunie się na dzień 24 kwietnia.


Zapisy na zajęcia - Komunikat Prorektorów UŁ


Zachęcamy do zaglądania na stronę http://covid19.uni.lodz.pl/, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19 (zapalenia płuc spowodowanego koronawirusem SARS-CoV-2) wśród społeczności Uniwersytetu Łódzkiego.


Strona http://covid19.uni.lodz.pl/ jest na bieżąco aktualizowana o nowe informacje, ważne pytania i najnowsze materiały instytucji państwowych. Prosimy śledzić ją na bieżąco i stosować się do zawartych tam rekomendacji.Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Test polskich samorządów w obliczu COVID-19 – analiza
Następna wiadomość Wspieram! – wyjątkowa akcja UŁ