12 października, 2020 r.

Zostań twarzą swojej uczelni!

Zostań twarzą swojej uczelni!

fot. Maciej Andrzejewski, Centrum Promocji UŁ

Ruszył Program Ambasadorski – Studiuję w Łodzi realizowany w ramach programu Młodzi w Łodzi. W konkursie na Ambasadora uczelni poszukiwani są kreatywni i zaangażowani studenci łódzkich uczelni od II roku wzwyż, którzy są zainteresowani pełnieniem roli Ambasadora swojej uczelni w rozpoczynającym się roku akademickim. UMŁ przewidział dla Ambasadorów pakiet usług promocyjnych od miejskich spółek i instytucji. Zgłoszenia można wysyłać do 20 października.


Więcej informacji o programie, wniosek zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne tutaj (KLIKNIJ).


Program realizowany jest we współpracy UMŁ z łódzkimi uczelniami publicznymi: Uniwersytetem Łódzkim, Politechniką Łódzką, Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, Szkołą Filmową i Akademią Muzyczną w Łodzi.


Pakiet usług promocyjnych dla Ambasadorów został ufundowany przez Partnerów Programu, którymi są: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Łódź Sp. z o.o., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, Zarząd Zieleni Miejskiej, Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o., Teatr Muzyczny w Łodzi, Teatr Powszechny w Łodzi, Aqua Park Łódź Sp. z o.o., „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi.


Zgłoszenia można wysyłać do 20 października do północy.PROGRAM_AMBASADORSKI_2_1200x696_V1
Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/


Materiał źródłowy: UMŁ

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Poprzednia wiadomość Uniwersytet Łódzki zacieśnia relacje z chińskimi partnerami
Następna wiadomość W XXI wieku nikt nie powinien cierpieć z głodu