Zostań twarzą swojej uczelni!

Ruszył Program Ambasadorski - Studiuję w Łodzi realizowany w ramach programu Młodzi w Łodzi. W konkursie na Ambasadora uczelni poszukiwani są kreatywni i zaangażowani studenci łódzkich uczelni od II roku wzwyż, którzy są zainteresowani pełnieniem roli Ambasadora swojej uczelni w rozpoczynającym się roku akademickim. UMŁ przewidział dla Ambasadorów pakiet usług promocyjnych od miejskich spółek i instytucji. Zgłoszenia można wysyłać do 20 października.

Więcej informacji o programie, wniosek zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne tutaj (KLIKNIJ).

Program realizowany jest we współpracy UMŁ z łódzkimi uczelniami publicznymi: Uniwersytetem Łódzkim, Politechniką Łódzką, Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, Szkołą Filmową i Akademią Muzyczną w Łodzi.

Pakiet usług promocyjnych dla Ambasadorów został ufundowany przez Partnerów Programu, którymi są: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Łódź Sp. z o.o., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, Zarząd Zieleni Miejskiej, Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o., Teatr Muzyczny w Łodzi, Teatr Powszechny w Łodzi, Aqua Park Łódź Sp. z o.o., "EC1 Łódź - Miasto Kultury" w Łodzi.

Zgłoszenia można wysyłać do 20 października do północy.

PROGRAM_AMBASADORSKI_2_1200x696_V1

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał źródłowy: UMŁ