Życzenia od Rektora UŁ

Zazwyczaj Pan Rektor Antoni Różalski składał nam życzenia osobiście - w Sali Senatu UŁ lub podczas spotkań na wydziałach. Po raz pierwszy zdarza się, że musi zrobić to online, poprzez komunikator. Są to jednak życzenia o tej samej, a nawet większej sile. Jesteśmy w sytuacji trudnej, podobnie jak cały świat. Zdajemy test z odpowiedzialności i zaradności. Uniwersytet Łódzki robi to doskonale. Zdrowych i spokojnych Świąt - dla pracowników, studentów, doktorantów i całej społeczności Uczelni!

/*]]>*/