Aneta Stopczyk

OTC Manager Accenture

Mentor edycji 2022/2023

Miejsce spotkań: online /w miejscu uzgodnionym z Mentee/ Łódź/ w miejscu pracy Mentora

Liczba podopiecznych w tej edycji: 2

Język spotkań: Polski / Angielski

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa i Administracji (kierunek: administracja publiczna) (2003)

Od początku kariery zawodowej związana z finansami oraz branżą BPO/SSC w środowisku międzynarodowym.

Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła w w firmie transportowej a później w Centrum Usług Wspólnych Philips/Infosys jako księgowa, póżniej zajmowała sie migracją oraz usprawnianiem procesów jako Project Leader (w roku 2007 uzyskała certyfikat Green Belt). Późniejsze doświadczenia zawodowe obejmowały nie tylko obszary związane z szeroko pojętymi finansami, w tym bankowością, ale także związane z zarządzaniem ludźmi w Polsce oraz Azji. Obecnie w firmie Solenis Poland jako Finacial Operations Manager odpowiedzialna za procesy księgowe i podatkowe grupy w rejonie EMEA i North America.