Arkadiusz Przybył

Wiceprezes Zarządu Santander Bank Polska S.A. kierujący Wealth Management i Ubezpieczeń

Ukończył studia magisterskie na kierunkach Zarządzanie oraz Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim, a także studia podyplomowe MBA, INSEAD we Francji. Ukończył również szkolenia na Wharton School of the University of Pennsylvania.
Arkadiusz Przybył posiada wieloletnie doświadczenia w bankowości. W latach 2017-2023 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu kierującego Pionem Bankowości Detalicznej w Santander Bank Polska S.A. Wcześniej, między 2012-2017 rokiem, był Prezesem Zarządu Santander Consumer Banku, a w latach 2011-2012 pracował na stanowisku Business Director w Centrali Santander Consumer Finance w Madrycie, gdzie odpowiadał, między innymi, za rozwój strategii i działalności oraz integrację rynków, a także za projekty związane z przejęciami spółek oraz wsparcie i nadzorowanie działalności Santander Consumer Finance w Polsce. W latach 2009-2010 Arkadiusz Przybył był Dyrektorem Wykonawczym w GE Money Bank, Łotwa i GE Money, Łotwa, a w okresie 2005-2008 pełnił funkcję Dyrektora ds. Bankowości Detalicznej w GE Money, Europa Środkowo-Wschodnia, Siedziba Główna Zurych/Paryż.
W okresie 1997-2005 pracował jako Engagement Manager w McKinsey & Company, Warszawa.
Jest Członkiem Rad Nadzorczych Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Santander Allianz oraz Santander Consumer Bank.
Od 2022 jest Członkiem CEMS Strategic Board.
Od kwietnia 2023 roku Arkadiusz Przybył pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu kierującego Pionem Wealth Management i Ubezpieczeń w Santander Bank Polska S.A. Obszar ten obejmuje Private Banking, Dom Maklerski oraz Ubezpieczenia.