Joanna Berlińska

Head of PR & Communications, Founder, Lightscape

Założycielka i współwłaścicielka agencji Lightscape, specjalizującej się w działaniach digital PR. Szefowa Grupy Roboczej Public Relations i Ekspertka IAB Polska; Jurorka konkursu MIXX Awards. Wspólnie z zespołem rozwija autorską platformę służąca do optymalizacji i zarządzania działaniami PR online. Specjalistka w dziedzinie komunikacji organicznej online i działań inbound marketingowych, opartych o nowe technologie. Z branżą PR związana od 2004 r.

Trenerka, autorka licznych artykułów z obszaru marketingu. Specjalizuje się w komunikacji marek technologicznych i finansowych. Do grona marek, z którymi współpracowała, należą m.in. Intrum, ABB, CEDC, Grupa Inelo, PKO Leasing, Librus, Linux, Aviva, Idea Bank, Expander, Łódź Design Festival, GFT, Manufaktura czy Uniwersytet Łódzki. Ukończyła międzynarodowe stosunki gospodarcze i marketing oraz studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadaczka certyfikatu DIMAQ Professional.