Małgorzata Skonieczna

Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej na Europę Centralną PepsiCo Poland

Małgorzata Skonieczna dołączyła do zespołu PepsiCo w 1993 roku w Polsce i od tego czasu zajmowała różne stanowiska w działach marketingu, komunikacji oraz relacji zewnętrznych. Przed objęciem stanowiska w jednostce biznesowej na Europę Centralną pracowała kolejno jako Dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej na Europę wcześniej jako Dyrektor ds. relacji zewnętrznych na Europę Wschodnią, gdzie była odpowiedzialna za terytorium Rosji, Ukrainy i Polski; oraz jako Dyrektor ds. marketingu na Europę Środkową.

Od marca 2005 roku jest Prezesem Zarządu Polskiej Federacji Producentów Żywności. Od 2006 do 2009 roku pełniła również funkcję wiceprzewodniczącej Konfederacji Przemysłu Żywności i Napojów w Unii Europejskiej.
W 2011 roku za swoją działalność na forum Federacji została odznaczona przez Prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Anglistyki.