Mariusz Dziedziński

Prezes Zarządu PL Europa S.A.

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek informatyka i ekonometria.

Zaczynał od wdrażania systemów informatycznych wspomagających zarządzanie po czym jego kariera zmierzała w kierunku audytu sprawozdań finansowych. W 2007 roku został biegłym rewidentem. Przez wiele lat doradzał zarządom spółek kapitałowych w kwestiach finansów i konsolidacji sprawozdań finansowych.

Obecnie jest głównym akcjonariuszem i Prezesem Zarządu spółki PL Europa S.A. zajmującej się doradztwem finansowym oraz pracami badawczymi w zakresie finansów przedsiębiorstw. Inwestuje również w innowacyjne rozwiązania IT wpierające proces podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach.

Jest także cenionym trenerem biznesu. Prowadzi szkolenia z zakresu przedsiębiorczości i zarządzania finansami.

Prywatnie pasjonat rozwoju osobistego, nowych technologii oraz kształcących podróży. Wielbiciel dobrej kuchni i brytyjskiego poczucia humoru.