Michał Kędzia

Partner w Funduszu Enterprise Investors

Michał Kędzia jest Partnerem w Funduszu Enterprise Investors. Do zespołu dołączył w 2007 roku jako analityk finansowy. Pracuje w warszawskim biurze funduszu, jest odpowiedzialny m.in. za inwestycje EI w Słowenii i Chorwacji. Skupia się na sektorach produktów FMCG, usług finansowych i opieki zdrowotnej.

Pan Kędzia zasiada obecnie w Radach Nadzorczych sześciu spółek portfelowych EI. Do najważniejszych projektów w jego dotychczasowej karierze należą m.in. zakończona sukcesem inwestycja w Dino, Intersport ISI, Modular System, Nu-Med Grupa, Snap Outdoor, Goodspeed, Studenac, Pan-Pek oraz Advanced Protection Systems.  Poprzednio pracował w Ernst & Young przy transakcjach M&A. Pan Kędzia ma tytuł magistra Finansów i Rachunkowości oraz Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Łódzkiego.

Mentor w Projekcie mentorskim: edycja XI, 2023/2024

Miejsce spotkań: w miejscu pracy Mentora; w miejscu uzgodnionym z Mentee; spotkania on-line; Łódź; Warszawa

Liczba podopiecznych w tej edycji: 1

Język spotkań: polski, angielski