Gala Absolwentów na Wydziale Prawa i Administracji

Gala Absolwentów na Wydziale Prawa i Administracji UŁ odbędzie się 7 grudnia o godz. 14:00 w auli czerwonej (ul. Kopcińskiego 8/12).

Gala Absolwentów 2019 jest wydarzeniem mającym na celu uhonorowanie studentów, którzy w 2019 roku uzyskali tytuł magistra lub licencjata. Za sprawą klasycznej oprawy oraz wygłaszanego wykładu wydarzenie to jest szczególnie prestiżowym i atrakcyjnym zakończeniem nauki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Podczas Gali władze uczelni wręczą pamiątkowe dyplomy absolwentom.W tym roku ponownie będziemy wręczać też Złote Dyplomy, które będą symbolizować 50-lecie ukończenia studiów na naszym wydziale.

Zakończono rejestrację na Galę Absolwentów 2019. Dziękujemy za zgłoszenia. Do zobaczenia!