Prestiżowe studia podyplomowe MBA na UŁ

Od ponad 24 lat studia MBA w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania (PAM Center) cieszą się ogromnym zainteresowaniem. 11 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się oficjalna graduacja studentów XX edycji studiów MBA oraz inauguracja studentów XXII edycji MBA.

Już od godziny 17:00 na Sali Rady Wydziału będzie można podziwiać graduantów w pięknych uroczystych strojach. Podczas całego wydarzenia studenci otrzymają dyplom Uniwersytetu Łódzkiego i Minot State University, który potwierdza ukończenie wspólnego programu studiów, Certificate in Management Concepts, dokument honorowany przez Higher Education Board w USA oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Podsumowaniem całej uroczystości będzie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

W tym dniu również zostaną uroczyście przywitani nowi studenci XXII edycji studiów podyplomowych MBA. Każdy ze studentów otrzyma uroczysty list gratulacyjny oraz znaczek PAM Center jako symbol przyjęcia w poczet studentów MBA. W trakcie ceremonii będziemy mieli przyjemność wysłuchać wystąpienia Pani Joanny Erdmann absolwentki 7. edycji studiów MBA w Polsko- Amerykańskim Centrum Zarządzania (PAM Center) oraz współzałożycielki mBanku, która urozmaici uroczystość wykładem inauguracyjnym na temat: "Jedyne co jest w życiu pewne, to ZMIANA - poszukiwanie siebie w czasach VUCA".

Oprócz wykładów i spotkań z wybitnymi przedstawicielami otoczenia biznesowego nasi studenci poprzez zajęcia praktyczne pogłębiają swoją wiedzę w różnych obszarach zarządzania i ekonomii. W trakcie programu studenci nabywają wiele uniwersalnych kompetencji, stanowiących ważny atut menedżera. Studia uczą globalnego spojrzenia na biznes, pomagają zrozumieć różnorodność i złożoność otoczenia biznesowego, a także przygotowują do podejmowania decyzji wspierających trwały rozwój organizacji. Ponadto studenci mają możliwość nabycia certyfikatu profesjonalnych kompetencji w jednej z trzech dziedzin - rachunkowości, marketingu lub zarzadzania projektami (ACCA, CIM, IPMA).

Studia trwają 19 miesięcy. To okres wytężonej pracy, rozwoju oraz ogromna satysfakcja z nabywanych umiejętności i doświadczenia czerpanego od wykładowców, ale także od koleżanek i kolegów z roku.